KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16603351
nr 1660 3351
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hamnmotiv. Olja på duk, 40x79 cm, yttermått inklusive ram: 47x87 cm
Kondition: krackelerad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:11:17
22/11 10:55:51
22/11 10:57:04